Darmowe terminale płatnicze dla małych firm

gray computer monitor

Duże sklepy I sieci handlowe nie zadziwiają już możliwością zapłaty bezgotówkowej przy użyciu terminala płatniczego. W związku z tym klienci oczekują, a nawet chcą mieć taką ofertę zapłaty również w małych punktach usługowych, osiedlowych sklepikach, a także bazarkach I targowiskach. Zapewnia to większy komfort oraz szybkość dokonania płatności.

Wszechobecność terminali płatniczych sprawia, że mniejsi przedsiębiorcy także widzą zapotrzebowanie na takie urządzenie, a także wiele zalet I korzyści. Pozytywną aurę rozwiewa przykra, a wręcz przerażająca, wizja dużych kosztów I pełnych garści opłat za użytkowanie terminala płatniczego, Jednakże taką ciemną koncepcję szybko rozwiewa program Polska Bezgotówkowa.

Jest to wspólna inicjatywa uczestników rynku usług płatniczych, polegająca na zaopatrzeniu małych oraz średnich firm w najnowsze terminale płatnicze z technologią zbliżeniową, a przede wszystkim – są one darmowe. Wszystko, co potrzebujemy, aby móc przystąpić do wyżej wymienionego programu to numer NIP, czyli Numer Identyfikacji Podatkowej, nie możemy przyjmować płatności bezgotówkowych przez ostanie 12 miesięcy oraz nie możemy działać w ramach franczyzy zawierającej więcej niż 5 placówek. Po spełnieniu podstawowych wymogów możemy z łatwością zgłosić się po darmowy terminal płatniczy oraz wybrać urządzenie pasujące do naszych upodobań, a ponad to potrzeb firmy: stacjonarne, przenośne lub mobilne.

Program umożliwia również szybki dostęp do pieniędzy z jakiejkolwiek transakcji, a dostaniemy je w błyskawicznym tempie już następnego dnia roboczego będą na Twoim koncie firmowym. Dzięki Polsce Bezgotówkowej możemy również otrzymywać wiele dodatkowych zysków poprzez sprzyjającą okoliczność sprzedaży doładowań telefonu, sprzedaży biletów autobusowych, tramwajowych, a także kart miejskich. Nie zapominajmy jednak o najważniejszej osobie, kliencie, który jest główną postacią w naszym sklepie. Zapewniając wszelkie zapotrzebowania oraz oczekiwania petenta pewnym jest, że stworzymy firmę opierającą się na wspólnym zadowoleniu, a także pełnym zaufaniu.